O zapomenuté tůňce.

Jsem jako tůňka.

Když mne najdeš, za vrbinou, co si ve mně vlásky močí, aby zůstala krásná a šťavnatá, rukou pročísneš klidnou hladinu, necháš kapky dopadnout zpět s prstů, díváš se a je Ti dobře, jsem rád. Tůňka, osamělá a ukrytá před zrakem turistických očí.

Cítím Tvou ruku, je to ona, je to ta pravá? Otevřu se nebo zůstanu pouhou vodou?

Tahle ruka mne krásně pohladila, ale její tvář je smutná.Měl bych něco udělat. Udělal jsem jí nebe.Koukala, ale stále byla smutná. Udělal jsem jí její obraz, smějícího se, šťastného děvčete. Stále byla smutná.Udělal jsem jí budoucnost. Pěknou.

Stále byla smutná.

Potom řekla tichým hlasem, tůňko moje, já do tebe skočím, už nechci být tu, mezi svýma.

Udělal jsem černou tůň, hnusnou, odpornou a vrbovým hlasem jsem jí odvětil.

Nikde neskákej, děvče čarokrásné, podívej, kdo si pro Tebe přišel!

Trošku jsem to přepísknul, protože žabí princ je hajzl neskutečnej, špulí hubu, na pusinkování ho užije a potom dělá drahoty,já mu dám, že nesundám si kalhoty. Uvidí zmetek žabí. Pošlu na něj z blogu báby.

A světe div se, děva tváří rozesmátou, praví, že by radši s tátou. Je to nový, je to síla, tohle zvládne pouze Míla:-)))

A zdála se bejt normální princezna.

16.03.2010

Normální jako normální, že? Vono je to na individuálním posouzení. Co je dneska normální? A v pohádkovým království je to ještě těžší posoudit. Ale abych se nezapovídal mimo tému, stává se mi to občas. Stalo se to nedávno. Bylo zrovna úterý, takovej neutrální den. Do středy ještě kus,měl bejt klid a pohoda. Ale vono né! Zrovna jsem promlouval s Bystrozrakým, [...]

Jsem tu novej a rozdejchávám se.

16.03.2010

Řeším teď dilemu. Psát, či nepsat. Toť otázka. Nevím, co bude tolerováno. Jsem tu poměrně novej. Moje nitro je drásáno tvůrčím přetlakem. Jenže. Uvidíme jak to obecenstvo Fasabůku přijme. Ozaj, nevíte proč je Ministerstvo vnitra a né nitra? Vnitřní se dá docela snadno vyjádřit synonymem niterný. Ale to by bylo na dlouho. Asi. Rád si vymejšlím pohádky, nebo [...]

Tak se nám SDKÚ zase směje do ksichtu.

26.02.2010

Když tak sleduju jedním očkem, aby všichni nescepeněli, dění vokolo SDKÚ, tak zjišťuju, že tam jsou všichni ůplně mimo dění ve straně! Tam nikdo nic neví! Jedidině ůčetní, která sice taky nic neřekne, protože by byla blbá. Tam to vedou jako naší republiku.Nikdo nic nekontroluje, žádnej audit,skrátka se krade jak se dá, dokováď je co. A vono je co. Protože [...]

Trump

Prekvapivý obrat vo Washingtone. Republikánsky Senát podporil koniec amerických úderov na Irán

23.06.2026 22:15

Trump tvrdí, že Teherán súhlasil s jadrovými kontrolami „do nekonečna“.

polícia, jazero, utopenie, topenie, rieka

Dve tragédie v jeden deň: na juhu Slovenska sa utopil mladík aj 50-ročný muž

23.06.2026 21:45

Počas dvoch dní došlo podľa polície k trom tragickým udalostiam na vodných tokoch a plochách, ktoré si vyžiadali ľudské životy.

medveď hnedý

Medvedica napadla poľovníka pri Liptovskej Porúbke. Postrelenú šelmu dohľadali a zastrelili

23.06.2026 21:38, aktualizované: 22:15

Na sociálnej sieti o tom informoval štátny tajomník ministerstva životného prostredia Filip Kuffa.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 29538x
Priemerná čítanosť článkov: 4923x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy